Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Pur 10 l.

Neohodnoceno
 

Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Pur - účinný prostředek na odstranění všech mastnot a olejových skvrn. Díky unikátnímu složení bez problémů odstraní i zatvrdlou špínu z kuchyňských sporáků, digestoří, desek, stolů, podlah i stěn. Lze použít i na plochy, které přijdou do styku s potravinami, čímž je ideální pro restaurační nebo hotelové kuchyně, jatka, zařízení na zpracování potravin a všude tam, kde je potřeba vyčistit staré a silné vrstvy usazenin.

Dostupnost Na objednávku do 7 dní
1 186 Kč / ks
980,17 Kč bez DPH
   
Kód produktu VC979
Značka Merida Sp. z o.o.
Kategorie Profesionální čistící prostředky podle určení
 

V závislosti na stupni znečištění mytých ploch doporučujeme zředit koncentrát v poměru od 1:20 do 1:200 (50-500ml na 10 l vody). Části silně znečištěné mýt roztokem v poměru od 1:1 do 1:20 (0,5-10 l koncentrátu na 10 l vody). Určeno především na ruční mytí. Pro strojové mytí použít ředění do 1% (do 1000ml na 10 l vody). Obchodní balení: 10 l kanystr Produkt určený pro použití v potravinářském průmyslu na povrchy, které jsou ve styku s potravinami (shodné se zásadami systému HACCP).

Podobné produkty

   
 • Oplachovací přípravek na strojové mytí nádobí Merida Gastro - Klar 10l Kód: VC692
  Oplachovací přípravek na strojové mytí nádobí Merida Gastro - Klar 10l
  Na objednávku do 7 dní

  Nízkopěnící prostředek pro lesklé oplachování nádobí v průmyslových a gastronomických myčkách nádobí. Zabraňuje dalšímu vrstvení vápenatých usazenin. Nezanechává pruhy ani šmouhy a současně zanechá jednolitý ideální lesk. Vyžaduje automatické dávkování.

  Doporučené dávkování: od 1 do 5ml koncentrátu na jeden mycí cyklus v závislosti na tvrdosti a tlaku vody.  


  1 600 Kč bez DPH
  1 936 Kč
     
  Značka: Merida Sp. z o.o.
 • Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Foam 10 l. Kód: VC641
  Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Foam 10 l.
  Na objednávku do 7 dní

  Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - profesionální prostředek pro čištění silného znečištění. Díky aktivní pěně nesplývá s čištěným povrchem a účinně smyje všechna silná znečištění charakteristické pro kuchyně. Ideální pro potravinářský průmysl, čištění udíren, pecí, konvekčních pecí, pekařských plechů, smažících plechů a jiná vybavení, která jsou obzvlášť citlivé na silné vrstvy sedimentů. Vhodný pro mytí podlah i obkladů zdí.


  1 339,67 Kč bez DPH
  1 621 Kč
     
  Značka: Merida Sp. z o.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: