Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Foam 10 l.

Neohodnoceno
 

Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - profesionální prostředek pro čištění silného znečištění. Díky aktivní pěně nesplývá s čištěným povrchem a účinně smyje všechna silná znečištění charakteristické pro kuchyně. Ideální pro potravinářský průmysl, čištění udíren, pecí, konvekčních pecí, pekařských plechů, smažících plechů a jiná vybavení, která jsou obzvlášť citlivé na silné vrstvy sedimentů. Vhodný pro mytí podlah i obkladů zdí.

Dostupnost Na objednávku do 7 dní
1 621 Kč / ks
1 339,67 Kč bez DPH
   
Kód produktu VC641
Značka Merida Sp. z o.o.
Kategorie Profesionální čistící prostředky dle odvětví a oborů
 

V závislosti na stupni znečištění připravit roztok 5-20% (500-2000ml přípravku na 10 l vody). Naneste roztok na čištěný povrch a chvilku počkejte (cca 5-10 min./. Po ukončení čištění povrchů, které přicházejí do styku s potravinami, pečlivě opláchnete čistou vodou.
Obchodní balení: 10 l kanystr
Produkt určený pro použití v potravinářském průmyslu na povrchy. které jsou ve styku s potravinami (shodné se zásadami systému HACCP).

 

Podobné produkty

   
 • Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Pur 10 l. Kód: VC979
  Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Pur 10 l.
  Na objednávku do 7 dní

  Přípravek na čištění povrchů v kuchyních Merida Gastro - Pur - účinný prostředek na odstranění všech mastnot a olejových skvrn. Díky unikátnímu složení bez problémů odstraní i zatvrdlou špínu z kuchyňských sporáků, digestoří, desek, stolů, podlah i stěn. Lze použít i na plochy, které přijdou do styku s potravinami, čímž je ideální pro restaurační nebo hotelové kuchyně, jatka, zařízení na zpracování potravin a všude tam, kde je potřeba vyčistit staré a silné vrstvy usazenin.


  980,17 Kč bez DPH
  1 186 Kč
     
  Značka: Merida Sp. z o.o.
Hmotnost 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: