Novinka Tip Efekt lupa
 

Dezinfekční pistole E-sprey

Neohodnoceno
 

Dezinfekční pistole FIMAP E-sprey - je profesionální stříkací pistole, která využívá elektrostatické indukce k efektivní a rovnoměrné distribuci dezinfekčních roztoků na povrchy.

Dostupnost Na objednávku do 7 dní
24 079 Kč / ks
19 900 Kč bez DPH
   
Kód produktu 020100029
Značka Fimap
Kategorie Ochrana proti Covid19
 

Technologie elektrostatické hygienizace

E-Spray je profesionální stříkací pistole, která využívá princip elektrostatické indukce k efektivní a rovnoměrné distribuci dezinfekčních roztoků na povrchy.

E-Spray je lehký a velmi pohodlný, napájený lithiovou baterií, která vám umožní provádět hygienizaci několik hodin, volně a kdekoli, aniž byste byli vázáni kabelem. Roztok se nastříká ve velmi malých a lehkých kapkách, které zasáhnou každý bod ošetřované oblasti a efektivně se usadí. Prostřednictvím elektrostatického náboje jsou kapky přitahovány cíleným povrchem a při pokládání vytvářejí dezinfekční povlak.

Proč potřebujete e-sprej?

Bakterie a viry se velmi rychle šíří a usazují se v těsných rozích a na skrytých místech. Účinná dezinfekce ručně trvá velmi dlouho a vyžaduje neúměrné náklady. Kromě toho existuje mnoho oblastí, které je obtížné správně dezinfikovat, například počítačové klávesnice a telefony v kancelářích nebo pokladny v supermarketech nebo obchodech. Elektrostaticky nabitý sprej může rovnoměrně zasáhnout celou cílovou oblast až do nejskrytějších bodů. Mrak nabitých částic zcela obklopuje povrch a dezinfikuje každou jeho část.

Jak to funguje?

 Elektrostatická hygiena umožňuje rychle a rovnoměrně potáhnout povrch sanitačním roztokem. Elektrostatický aplikátor dodává roztoku elektrický náboj. Nabité molekuly se navzájem odpuzují, takže od sebe udržují rovnoměrnou vzdálenost, ale zároveň jsou přitahovány k ošetřovanému povrchu. Síla nabitých částic je větší než gravitační, takže jsou okamžitě přitahovány povrchem a nespadají na zem. Přitažlivost proto zajišťuje, že všechny částice roztoku se usazují na povrchu, čímž vytvářejí 360stupňové pokrytí, aniž by byly vynechány jakékoli oblasti.Pro účinnou dezinfekci dodržujte pokyny výrobce použité dezinfekční kapaliny.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=7CCMwM7V1oM

Technické parametry

   

Výrobce

FIMAP

Výška [mm]

280

Šířka [mm]

90

Délka [mm]

417

Baterie [V/Ah]

LION 18/2000

Životnost baterií [hod]

4/8

Čerpadlo [W]

20

Objem nádrže  [l]

1

Váha s dezinfekcí [kg]

2,7

Velikost trysek [mm]

0,3/0,4/0,5

Pracovní doba na 1 nádrž [min]

22/12/8

Dezinfekční pistole FIMAP E-sprey


Podrobný návod


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: