Prostředek na dezinfekci Merida DESINFECTIN Super C

Neohodnoceno
 

Prostředek na dezinfekci Merida DESINFECTIN Super C - neutrální prostředek na dezinfekci a mytí technologických zařízení v potravinářském a mlékárenském průmyslu, masokombinátech a závodech na zpracování ovoce a zeleniny. 

Dostupnost Na objednávku do 7 dní
520 Kč / ks
429,75 Kč bez DPH
   
Kód produktu SCDE
Značka Merida Sp. z o.o.
Kategorie Dezinfekce
 

Neutrální prostředek na dezinfekci a mytí technologických zařízení v potravinářském a mlékárenském průmyslu, masokombinátech a závodech na zpracování ovoce a zeleniny. Pro dezinfekci a mytí vodovzdorných povrchů a podlah v gastronomii a zdravotnických zařízeních. Preparát bakteriocidně působí na testové kmeny: tyčinkové bakterie Pseudo-monas aeruginosa NCTC 6749, tyčinkové bakterie Eschericha coli NCTC 8196, tyčinkové bakterie Proteus vulgaris NCTC 4635, stafylokoky Staphylococcus aureus NCTC 4163. V užitkových koncentracích vykazuje velmi dobré čisticí vlastnosti, neobsahuje aromatické přísady. Neničí dezinfikované povrchy. Není toxický, nedráždí sliznici a pokožku na rukou.

Obchodní balení: 1,5 litru

Z jednoho balení připravíte 300 lahví pracovního roztoku o objemu 0,5 l a nebo 75 věder o objemu 4 l.

Podobné produkty

   
 • Prostředek na generální mytí podlah Merida IMPET Super C, SCIM Kód: 020700076
  Prostředek na generální mytí podlah Merida IMPET Super C, SCIM
  Na objednávku do 7 dní

  Prostředek na generální mytí podlah Merida IMPET Super C - alkalický prostředek pro generální úklid podlah odolných vůči vodě - dlaždicových, kamenných a syntetických (linoleum, tarkett, gumoleum, PVC), betonových a jim podobných podkladů.Účinně čistí a neničí podklad. Odstraňuje veškeré nečistoty, i ty nejhlubší. Nemusí se oplachovat vodou. Nezanechává šmouhy. Příjemně voní. Ve vyšších koncentracích se může použít pro odstranění starých vrstev vosku. Nízcepěnící.

  Obchodní balení 1,5 l. Z tohoto balení připravíte 75 věder pracovního roztoku s objemem 8 l.


  451,24 Kč bez DPH
  546 Kč
     
  Značka: Merida Sp. z o.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: