Bref Power desinfekční,střička 500 ml

1 hodnocení
 

Bref Power tekutý desinfekční čistič odstraňuje nečistotu a skvrny,dokonce i mastné a připálené.Zabraňuje nepříjemným
pachům ze dřezů a odpadkových košů.Je vysoce účinný proti bakteriím,plísním a virům.

Dostupnost Na objednávku do 7 dní
67 Kč / ks
55,37 Kč / ks bez DPH
   
Kód produktu 020200001
Značka HENKEL
Kategorie Běžné čistící prostředky
 

Bref Power Universal dezinfekční čistič pistole 500 ml - obsahuje chlór, takže spolehlivě dezinfikuje, ničí choroboplodné zárodky a bakterie. Likviduje také plísně a odstraňuje typické černé skvrny. Zbaví vás také nepříjemných pachů ze dřezů a odpadkových košů. Má na rozdíl od běžných čistících prostředků na bázi chlóru hustější konzistenci. Při aplikace nevznikají stříkance. Je ideální na velké vodorovné i svislé plochy ve formě spreje, je perfektní pro čištění těžko přístupných koutů a spár.

Nastříkejte čistič Bref Power na čištěn povrch, nechte působit 5 minut a opláchněte vodou. Spáry obkladů před čištěním navlhčete vodou.

Upozornění: Nepoužívejte na mramorové nebo vápencové povrchy, ozdobné dlaždice, hliník a na povrchy citlivé na kyseliny. U smaltovaných van nejprve vyzkoušejte na málo viditelném místě. Dráždí oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Do sběru odevzdávejte jen vyprázdněné obaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.